do ustalenia

Billund od zaraz dam pracę w Danii bez znajomości języka na produkcji form wytryskowych (klocki Lego)

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Billund
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 13 listopada 2014 01:04

Firma duńska z Billund szuka od zaraz pracownika bez znajomości języka duńskiego. Praca w Danii na linii produkcyjnej przy produkcji form wytryskowych do klocków Lego. Pracodawca wymaga min. 3 letniego doświadczenia na danym stanowisku.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Dania, Billund
Wynagrodzenie: do ustalenia
Nr ref: F/ DK/ 10.14r.

Zadania:
Praca odbywa się na dziale wytwarzania form wytryskowych. Zatrudniony będzie brać udział w etapach produkcyjnych wpływając na efekt końcowy produktów (klocki lego). Etapy te to: planowanie, tworzenie, optymalizowanie oraz testowanie.

Wymagania:
- umiejętność pracy w zespole
- osoba komunikatywna, otwarta
- język angielski w stopniu dobrym
- doświadczenie na danym stanowisku jest konieczne (3-5 lat)
- przyjmujemy kandydatów z wykształceniem technicznym
- znajomość programu Powermil oraz NX i HSM będzie atutem
- chęć poszerzania swojej wiedzy

Oferujemy:
- pracę w dobrze prosperującej firmie
- możliwość rozwijania swoich umiejętności
- wpływanie na rozwój marki
- najwyższej jakości zaplecze techniczne
- dobre wynagrodzenie
- przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać w formie CV w języku polskim i angielskim (z dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych ) na maila: justyna.rybacka@adecco.com w tytule prosze wpisać numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://www.praca4u.net/produkcja-klockow-id252343.html

ID ogłoszenia: 8685463d968bf874

ilość wszystkich wyświetleń: 1184, dzisiaj: 1