52 DKK netto/h

Dam pracę w Danii na linii produkcyjnej przy sortowaniu ziemniaków Ribe

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Ribe
  • Opublikowany: 7 września 2014 23:04

Przetwórnia warzyw z Ribe poszukuje pracowników na linię produkcyjną przy sortowaniu ziemniaków. Dania praca od zaraz bez znajomości języka duńskiego, za to z wymaganą komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik na linii produkcyjnej

Lokalizacja: Ribe

Zarobki: 52 DKK netto/h

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie odrzucać z taśmy kamienie, śmieci, odpady oraz sztuki ziemniaków które nie nadają się do sprzedaży ani przetworzenia.

Wymagania:

  • dobry wzrok, spostrzegawczość
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • możliwość wyjazdu na miesiąc
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra kondycja fizyczna
  • prawo jazdy kat.B
  • umiejętność obsługi traktora
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie od 12.09 do 12.10
  • dużo godzin pracy
  • możliwość pracy również w soboty i niedziele
  • zapewnione zamieszkanie w cenie 500 DKK tygodniowo

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie aplikacji na adres: mb@balticworkforce.com

źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/sortowanie_ziemniakow,ogloszenie,20140904123104.html

ID ogłoszenia: 228540cb1223aedd

2 Odpowiedzi na “Dam pracę w Danii na linii produkcyjnej przy sortowaniu ziemniaków Ribe”

  1. Krzysztof07 na 8 września 2014 @ 19:49

    Witam jestem zainteresowany praca mam na imię Krzysztof 23l pracowałem juz przy podobnej produkcji szparagów w Niemczech jestem pracowity i uczciwy prace podjąłbym z narzeczona jestem dostępny od zaraz. Krzysztof07@interia.pl

  2. Mam na imię Żaneta i mam 21 lat .Szukam pracy za granią z
    partnerem (24 lata).
    Jesteśmy pracowitymi i odpowiedzialnymi osobami , więc ciężka praca
    nie jest dla nas przeszkodą.
    Potrafimy pracować w zespole .Oboje nie mamy skłonności do
    jakichkolwiek nałogów
    Chcielibyśmy wyjechać jak najszybciej . Dlatego jesteśmy
    dyspozycyjni .
    tel: 725721534
    e-mail:zanetalipiec@tlen.pl