120,25 DKK na godzinę brutto

Dam pracę w Danii bez znajomości języka od zaraz Skagen na produkcji w przetwórni ryb

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Skagen
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Długość umowy: 3-4 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 2 stycznia 2017 02:36

Potrzebne są osoby do zatrudnienia w przetwórni ze Skagen. Od zaraz możliwa praca w Danii na produkcji przy rybach bez znajomości języka w oparciu o kontrakt na okres 3-4 miesięcy.

Stanowisko: pracownik przy przetwórstwie ryb

Miejsce: Skagen, Jutlandia Północna, Dania

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Stawka godzinowa: 120,25 DKK brutto

Opis stanowiska:

  • praca przy przetwórstwie ryb, głównie dorsza

Wymagania:

  • chęć i motywację do podjęcia pracy
  • konieczne jest posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętność krojenia, cięcia i filetowania ryb
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Danii od zaraz na podstawie kontraktu na okres 3-4 miesięcy
  • pomoc w znalezieniu miejsca do zamieszkania niedaleko zakładu pracy
  • pracę w stałych godzinach 6-18 od poniedziałku do soboty

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z CV po polsku i angielsku na adres:

ania.awid@gmail.com z dopiskiem w tytule „Dorsz Skagen”

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-dania-pracownik-produkcji-w-przetworni-ryb-skagen-styczen-2017/

ID ogłoszenia: 135586664331d682

ilość wszystkich wyświetleń: 157, dzisiaj: 2