6,50 GBP /h brutto

Dam pracę w Anglii od zaraz pakowanie warzyw bez znajomości języka Hatfield

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Hatfield
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 1 marca 2015 23:56

Aktualnie poszukujemy pracowników w Hatfield do pakowania warzyw na produkcji od zaraz. Oferta pracy w Anglii bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia dla Polaków.

Stanowisko: Pakowacz warzyw

Miejsce zatrudnienia: Hatfield, Anglia

Wynagrodzenie: 6,50 GBP za godzinę

Opis stanowiska:

  • Praca przy pakowaniu świeżych warzyw takich jak: pomidory, papryka, ogórki.
  • Zadania wykonywane będą ręcznie.

Oczekiwania:

  • zwinność, zręczność
  • aktualne przebywanie w Hatfield lub okolicach
  • mile widziane osoby z własnym transportem
  • możliwość pracy na zmiany
  • szybkie tempo pracy
  • niezawodność

Oferujemy:

  • zmianowy system pracy
  • 6 dni pracy w tygodniu
  • pierwsze 39 przepracowanych jest płatne w wysokości 6,50 GBP, każda powyżej to 9,75 GBP/h
  • uczciwe warunki zatrudnienia
  • przyjazne środowisko pracy
  • przeszkolenie przed rozpoczęciem pracy
  • zatrudnienie bez znajomości języka

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania aplikacji poprzez stronę:

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-w-anglii-przy-pakowaniu-warzyw-bez-znajomosci-jezyka-hatfield/

ID ogłoszenia: 35754f06dcaae033

1 odpowiedź na “Dam pracę w Anglii od zaraz pakowanie warzyw bez znajomości języka Hatfield”

  1. Witam jestem chętna do podjęcia pracy proszę o kontakt – Agata 507550701