15200-15500 GBP/rok

Dam pracę w Anglii pakowanie ubrań od zaraz na magazynie w Rayleigh

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Rayleigh
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 9 marca 2015 00:53

Aktualne ogłoszenie pracy w Anglii na magazynie przy pakowaniu ubrań dla osób bez doświadczenia. Zatrudnienie w Rayleigh od zaraz przy metkowaniu, rozpakowywaniu dostaw.

Stanowisko: Pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Rayleigh, Anglia

Wynagrodzenie: 15200-15500 GBP/rok

Obowiązki:

  • Pracownik będzie zajmował się przygotowaniem odzieży do wysyłki, metkowanie, zmienianie cen, układanie.
  • Obowiązkiem będzie rozładunek dostaw, dbanie o stany magazynowe.
  • Do zadań należeć będzie zbieranie zamówień, pakowanie i przygotowanie do wysyłki.
  • Inne zadania np. prace porządkowe – wyrzucanie śmieci, układanie towarów.

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy za granicą
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • posiadanie prawa jazdy kat.B będzie zaletą
  • zatrudnienie na przejrzystych warunkach
  • brak problemów z pracą w niedziele

Uwaga! Oferta skierowana jest jedynie do osób z Rayleigh.

Oferujemy:

  • przejrzyste zatrudnienie
  • zapewnione wolne soboty
  • praca 6 dni w tygodniu: pon – pt są to godziny 8-15, zaś niedziele 8-13
  • zapewnione szkolenie wdrażające do rozpoczęcia wykonywania obowiązków

Aplikacja:
Wyłącznie kontakt telefoniczny pod numerem: 07958268105

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-na-magazynie-od-zaraz-przy-pakowaniu-odziezy-rayleigh/

ID ogłoszenia: 26154f9e27229f9b