8 euro brutto za godz.

Dam pracę w Anglii pakowanie lodów bez znajomości języka od zaraz Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Opublikowany: 17 lutego 2016 20:56

Ciekawa oferta pracy w Anglii od zaraz, bez znajomości języka w Londynie. Zadania przy pakowaniu wyrobów cukierniczych takich jak lody i torty lodowe w warunkach chłodniczych. Ze względu na fizyczny charakter zatrudnienia, preferowani mężczyźni.

Stanowisko: pracownik fizyczny – pakowacz.

Lokalizacja: Anglia, Londyn.

Stawka godzinowa: 8 euro brutto za godzinę.

Obowiązki na stanowisku:
praca będzie odbywała się w warunkach obniżonej temperatury, przy minus 24 stopniach Celsjusza. Są to zadania polegające w głównej mierze na pakowaniu wyrobów cukierniczych (lodowych).

Oczekiwania:

  • praca głównie dla mężczyzn;
  • siła fizyczna i zdrowie;
  • konto bankowe i numer NIN;
  • komunikatywny język angielski, umożliwiający swobodne porozumiewanie;
  • doświadczenie w podobnej pracy;
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków.

Zapewniamy:

  • pracę jednozmianową 9.00-18.00;
  • szczegółowe przeszkolenia;
  • legalną umowę na angielskich zasadach;
  • odzież ochronną do niskich temperatur;
  • pomoc we wdrożeniu do nowej pracy;
  • odprowadzanie składek i ubezpieczenie.

Dla kandydatów:

Aplikacje w postaci CV prosimy wysyłać mailowo pod adres podany niżej. W tytule wiadomości prosimy napisać słowo „Chłodnia”.

hr@pbsg.co.uk

Źródło:http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-anglii-przy-pakowaniu-w-chlodni-od-zaraz-londyn/

ID ogłoszenia: 29656c467db15a1a

ilość wszystkich wyświetleń: 796, dzisiaj: 1