6,31 GBP/h

Dam pracę w Anglii od zaraz na linii produkcyjnej w fabryce Malton

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Malton
  • Znajomość jęzka: Podstawowa
  • Opublikowany: 15 września 2014 00:52

Producent dań gotowych z Molton zatrudni Polaków na linię produkcyjną przy pakowaniu i kontroli jakości. Oferta pracy w Anglii w fabryce na produkcji dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Molton

Zarobki: 6,31 GBP/h

Opis zadań:

  • aktywne wspieranie prac produkcyjnych
  • kontrola jakości produkcji i wyrobów
  • zadania przy taśmie produkcyjnej
  • pakowanie gotowych wyrobów
  • kontrolowanie stanów składników
  • obsługa maszyn produkcyjnych – po uprzednim przeszkoleniu

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej podstawowym
  • możliwość wyjazdu do Anglii od zaraz
  • gotowość zabrania własnego środka transportu
  • elastyczność godzinowa, dyspozycyjność
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • zatrudnienie w systemie trójzmianowym

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia uczciwej pracy od zaraz
  • zatrudnienie na dłużej
  • możliwość wypracowywania dodatkowo płatnych nadgodzin

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wiadomości kontaktowej na adres:

  • careers@quattrorecruitment.co.uk

W razie pytań można dzwonić do Natalii i Kasi: 0330 3636900

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-przy-tasmie-produkcyjnej-w-fabryce-spozywczej-od-zaraz-malton/

ID ogłoszenia: 2435414b10c0088c

4 Odpowiedzi na “Dam pracę w Anglii od zaraz na linii produkcyjnej w fabryce Malton”

  1. Mam na imię Żaneta i mam 21 lat .Szukam pracy za granią .

    Jestem pracowitą i odpowiedzialną osobą , więc ciężka praca
    nie jest dla mnieprzeszkodą.
    Potrafię pracować w zespole . Nie mam skłonności do
    jakichkolwiek nałogów
    Chciałabym wyjechać jak najszybciej . Dlatego jestem
    dyspozycyjna.
    tel: 725 721 534
    e-mail zanetalipiec@tlen.pl
    Z poważaniem Żaneta Lipiec

  2. Witam.
    Mam na imię Żaneta i mam 21 lat .Szukam pracy za granią .

  3. Witam jesteśmy zainteresowani wyjazdem w parze, gotowi do podjęcia pracy od zaraz. Jedno z nas posiada doświadczenie na produkcji, drugi znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego. Prosimy o kontakt 795676068, 509637214

  4. Witam jestem zainteresowany ofertą podstawy Angielski uprawnienia wózek widłowy duża motywacja do podjęcia pracy mail astatic@wp.pl tel 508 932 331