7,20 GBP/h brutto

Dam pracę w Anglii produkcja zabawek Londyn bez znajomości języka od zaraz

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 września 2015 23:51

Oferta pracy w Anglii na linii produkcyjnej przy pakowaniu zabawek. Zatrudnienie od zaraz w Londynie dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Zapewniamy płatne zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: 7,20 GBP/h brutto
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 3

Zadania:
- pakowanie zabawek do kartonów wraz z instrukcją i elementami dodatkowymi jeżeli są dołączone
- pracownik kontroluje jakość wykonania zabawki
- paletowanie towarów
- magazynowanie produktów

Wymagania:
- należy sprawnie pakować zabawki
- wyrobienie dziennych norm
- zależy nam na kandydatach energicznych
- szybkie dostosowanie się dno nowych warunków
- zdolność do pracy w grupie
- doświadczenie produkcyjne przy pakowaniu zabawek jest mile widziane
- wyjazd do Anglii już w październiku
- pozostanie na miejscu przez okres 3 miesięcy

Oferujemy:
- legalną pracę na okres 3 miesięcy
- miejsce do spania w cenie 90 GBP za 7 dni (potrącone z pensji)
- umowę na 3 miesiące podpisuję się za pośrednictwem agencji zatrudnienia
- przedłużenie umowy już bezpośrednio u pracodawcy
- premie pracownicze
- satysfakcjonujące wynagrodzenie
- pomoc w pierwszych dniach

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesyłania CV wraz z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na maila: jobs4u@englandmail.com z tematem: pakowanie zabawek Londyn 10/2015.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-anglii-na-produkcji-zabawek-pakowanie-bez-jezyka-londyn/

ID ogłoszenia: 51256030c0b94c3f

ilość wszystkich wyświetleń: 900, dzisiaj: 1