do uzgodnienia

Dam pracę w Anglii na produkcji spożywczej Laurencekirk bez języka przy linii produkcyjnej

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Laurencekirk
  • Opublikowany: 16 września 2015 00:08

Aktualne ogłoszenie pracy w Anglii na produkcji spożywczej bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia. Oferta z Laurencekirk na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik na produkcji spożywczej

Lokalizacja: Laurencekirk, Anglia

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • Głównym zadaniem będzie praca na linii produkcyjnej przy pomocy w przygotowywaniu produktów spożywczych.
  • Pracownik będzie wykonywał prace z użyciem mikserów, patelni, urządzeń skrawających.
  • Inne zadania, jak np: prace magazynowe mogą zostać zlecone przez pracodawcę.

Oczekiwania:

  • gotowość do wykonywania pracy w szybkim tempie
  • szybkość we wdrażaniu się w nowe obowiązki
  • dynamiczne tempo pracy
  • energiczność i zapał do pracy
  • odpowiedzialność
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • pracę w systemie jednozmianowym
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • przyjazne środowisko

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV i zgody na przetwarzanie danych na adres:
joy.meechan@easyrecruituk.com

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-polakow-praca-anglia-w-laurencekirk-na-produkcji-spozywczej-2015/

ID ogłoszenia: 73755f7e35f4f931