7 do 8,90 GBP/h

Dam pracę w Anglii na produkcji przy pakowaniu czekoladek od zaraz Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Znajomość jęzka: Podstawowa
  • Opublikowany: 20 listopada 2014 01:04

Atrakcyjna oferta pracy w Anglii w zakładzie na produkcji czekolady przy pakowaniu na linii produkcyjnej. Oferta z Londynu od zaraz z podstawową znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz

Lokalizacja: Londyn

Wynagrodzenie: 7 do 8,90 GBP za godzinę, stawka uzależniona jest od doświadczenia i poziomu znajomości języka

Obowiązki:

  • Stanowisko produkcyjne przy taśmie produkcyjnej.
  • Obowiązkiem będzie sortowanie czekoladek i odrzucanie tych z defektami.
  • Czekoladki które spełniają normy wizualne i jakościowe należy włożyć do wytłoczek i zapakować.
  • W pracy głównym obowiązkiem jest zachowanie odpowiednich standardów wykonywania zadań zgodnych z BHP.

Oczekiwania:

  • spostrzegawczość
  • zręczność manualna
  • atutem będą aplikacje od osób z doświadczeniem w pracy na produkcji w branży spożywczej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej podstawowym
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • dyspozycyjność do końca bieżącego roku
  • umiejętność pracy zgodnie z zasadami BHP

Oferta:

  • zapewnione zamieszkanie
  • ubezpieczenie
  • bardzo dobre zarobki
  • wynagrodzenie wypłacane raz w tygodniu
  • wsparcie administracyjno-prawne
  • osoby najlepsze dostaną możliwość przedłużenia umowy

Aplikacja:
Na państwa zgłoszenia czekamy pod adresem: jobs4u@englandmail.com
w nagłówku należy wpisać: „Produkcja czekolady Londyn″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/pakowacz-praca-w-anglii-na-produkcji-czekolady-od-zaraz-londyn-z-podstawowym-jezykiem/

ID ogłoszenia: 941546d1258965eb

ilość wszystkich wyświetleń: 1210, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Dam pracę w Anglii na produkcji przy pakowaniu czekoladek od zaraz Londyn”

  1. jestem zainteresowana prosze o pilny kontakt 661 627 815 781 234 489 518 949 718