10 GBP/h

Dam pracę w Anglii na produkcji gumy do rur od zaraz dla Polaków

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Anglia
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 lipca 2014 00:57

Zakład zajmujący się produkcją gum do rur i zbiorników zatrudni pracowników na produkcję. Oferta pracy w Anglii przy wspieraniu i kontrolowaniu procesów produkcyjnych dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Anglia

Zarobki: stawka godzinowa w wysokości 10 GBP/h

Obowiązki:

  • Pracownik odpowiedzialny będzie za kontrolowanie i wspieranie procesów produkcyjnych.
  • Do zadań należeć będzie produkcja arkuszy gum do rur czy też zbiorników

Wymagania:

  • zdolność pracy w grupie, bezkonfliktowość
  • przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • język angielski znajomość na poziomie przynajmniej B1, mile widziana znajomość na poziomie B2
  • gotowość do wypracowywania nadgodzin

Oferta:

  • satysfakcjonujące zarobki
  • możliwe nadgodziny
  • praca w godzinach 7:30 do 16:30
  • zakwaterowanie płatne przez pracowników w wysokości ok 65 do 70 GBP tygodniowo

Aplikacja:

  • Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV w języku angielskim- koniecznie- na adres: allwork.348846@poczta.startpraca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/produkcja-gumy-do-rur-zbiornikow-wielka-brytania-id231902.html

ID ogłoszenia: 97053c503e2173b5

ilość wszystkich wyświetleń: 1269, dzisiaj: 2