7,60 GBP/h

Dam pracę w Anglii na magazynie z zabawkami przy pakowaniu Birmingham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Birmingham
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2014 13:09

Hurtownia z zabawkami i artykułami dziecięcymi poszukuje Polaków do podjęcia fizycznej pracy w Anglii na magazynie. Zatrudnienie w Birmingham przy zbieraniu zamówień i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Lokalizacja: Birmingham

Zarobki: 7,60 GBP/h

Obowiązki

  • Zatrudnienie odbywać się będzie w hurtowni z zabawkami oraz odzieżą i artykułami dziecięcymi.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za zbieranie i pakowanie produktów zgodnie z zamówieniem.
  • Obowiązkiem będzie również rozkładanie towaru na półki magazynowe oraz inne czynności pomocnicze.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy na zmianie nocnej
  • zdolność pracy w zespole, bezkonfliktowość
  • doskonała umiejętność organizacji czasu pracy
  • dobra znajomość języka jest konieczna
  • atutem będzie doświadczenie w zadaniach magazynowych

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia sezonowego
  • dobre zarobki oraz dodatki za nadgodziny i pracę na zmianie nocnej
  • pracodawca zapewnia płatne zamieszkanie
  • pomoc w razie wszelkich problemów
  • legalne warunki zatrudnienia, pracodawca zapewnia umowę na brytyjskich warunkach

Aplikacja:
Osoby zainteresowane, które spełniają powyższe warunki zapraszamy do przesłania aplikacji na adres:

  • jobs4u@englandmail.com

w tytule prosimy wpisać: „praca hurtownia zabawek Birmingham”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-w-anglii-na-magazynie-dla-polakow-przy-pakowaniu-zamowien-birmingham/

ID ogłoszenia: 57253ffa836aa375