7.20/h GBP netto

Dam pracę w Anglii na magazynie bez znajomości języka Doncaster od zaraz

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Doncaster
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 grudnia 2016 00:03

Od zaraz poszukiwani są pracownicy bez znajomości języka do zatrudnienia na stanowisku magazyniera w Doncaster. Oferta pracy w Anglii dla Polaków przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: magazynier

Lokalizacja: Doncaster, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: £ 7,20/h netto

Opis stanowiska:

  • do zadań pracownika będzie należało załadowywanie towarów na wózki widłowe oraz rozmieszczanie ich na magazynie
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie również zbieranie zamówień, sortowanie towarów oraz przygotowywanie ich do wysyłki
  • pracownicy będą odpowiedzialni za osiąganie wyników oraz dbanie o wizerunek firmy

Wymagania:

  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • wysoka sprawność fizyczna
  • motywacja do pracy
  • zdolność pracy w zespole
  • punktualność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na dłuższy okres
  • wysokie wynagrodzenie
  • zagwarantowane minimum 40 godzin pracy z możliwością brania nadgodzin
  • szkolenia wdrażające
  • płatne miejsce do zamieszkania oraz transport
  • pracę w systemie zmianowym

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: doncaster@sesolutions.uk

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-anglii-na-magazynie-bez-znajomosci-jezyka-doncaster/

ID ogłoszenia: 6075849afaacb6ae