7,80 GBP/h brutto

Dam pracę w Anglii na linii produkcyjnej przy pakowaniu kosmetyków Bradford

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Bradford
  • Znajomość jęzka: Podstawowa
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 czerwca 2014 14:42

Firma kosmetyczna z Bradford szuka osób do pracy w Anglii. Zatrudnienie od zaraz dla pakowaczy na produkcji przy pakowaniu kosmetyków. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz
Lokalizacja: Anglia, Bradford
Wynagrodzenie: 7,80 GBP/h brutto

Zadania:
Praca polega na staniu przy linii produkcyjnej i pakowaniu kosmetyków w specjalnie przygotowane do tego pudełka. Zatrudnienie w systemie zmianowym już od lipca.

Wymagania:
- zdrowy kręgosłup
- bez przeciwwskazań od lekarza do pracy stojącej
- język angielski w stopniu min. podstawowym
- szybkość uczenia się i wykonywania zadań
- doświadczenie na danym stanowisku
- chęć do pracy w systemie 3 zmianowym

Oferujemy:
- możliwość podniesienia kwalifikacji w renomowanej firmie
- oferujemy konkurencyjne stawki godzinowe
- pomoc przy wypełnianiu dokumentów aplikacyjnych
- zakwaterowanie w cenie 160 GBP/mc
- miłą atmosferę w miejscu pracy
- udzielenie odpowiedzi na każde pytania
- zatrudnienie już od lipca

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do wysyłania CV do końca czerwca na adres: uk-employment@europe.com w tytule wpisując: pakowanie kosmetyków Bradford.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-od-zaraz-pakowanie-kosmetykow-na-produkcji-bradford-uk/

ID ogłoszenia: 8053ad5afe0a479

1 odpowiedź na “Dam pracę w Anglii na linii produkcyjnej przy pakowaniu kosmetyków Bradford”

  1. acmilano23 na 1 lipca 2014 @ 14:54

    witam jestem zainteresowany ta oferta prosze o kontakt na email acmilano23@tlen.pl