7,60 euro GBP/h

Dam pracę w Anglii fabryka sera przy pakowaniu dla par od zaraz Sunderland

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Sunderland
  • Znajomość jęzka: Podstawowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2014 00:25

Zatrudnimy Polaków do fabryki sera na linię produkcyjną. Aktualna oferta pracy w Anglii przy pakowaniu sera dla par. Ogłoszenie od zaraz do podjęcia w Sunderland na stałe.

Stanowisko: Pakowacz

Lokalizacja: Sunderland

Zarobki: 7,60 euro GBP/h

Obowiązki:

  • Łatwa praca przy pakowaniu sera w parach.
  • Pracownik pierwszy będzie odpowiedzialny za ważenie i układanie w pudełku odpowiedniej ilości plasterków sera.
  • Pracownik drugi będzie miał za zadanie kontrolować jakość i przebieg produkcji.

Oczekiwania:

  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • posiadanie zaświadczenia o stanie zdrowia
  • możliwość podjęcia pracy stałej w Anglii
  • mile widziane będą osoby z doświadczeniem w podobnej pracy

Oferta:

  • zatrudnienie legalne
  • pracodawca nie zapewnia zakwaterowania jednak może pomóc przy poszukiwaniu lokum
  • możliwość zatrudnienia na stałe
  • umowa bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • kompleksowe szkolenie wprowadzające
  • wynagrodzenie w systemie co tydzień

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres:

  • jobs4u@englandmail.com

w tytule wiadomości prosimy wpisać: „pakowanie sera Sunderland″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferty-pracy-w-anglii-dla-par-od-zaraz-pakowanie-sera-sunderland/

ID ogłoszenia: 93753de2003746ba