6,50 GBP/h

Dam pracę w Anglii dla Polaków na produkcji-pakowanie, sortowanie Ashford

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Ashford
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Opublikowany: 19 października 2014 22:01

Sortownia owoców i warzyw z Ashford zatrudni pracowników na stanowisko przy linii produkcyjnej do sortowania i pakowania. Anglia praca dla Polaków bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Ashford, Chatham

Zarobki: 6,50 GBP/h

Obowiązki:

  • Praca na linii produkcyjnej polegać będzie na pakowaniu owoców.
  • Stanowisko obejmowane nazywa się dokładniej – soft fruit operatives.
  • Praca przy pakowaniu owoców takich jak gruszki, jabłka, maliny lub winogrona

Oczekiwania:

  • duża uczciwość
  • sumienność, obowiązkowość
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • prawo jazdy kat.B oraz samochód osobowy
  • znajomość języka angielskiego wymagana jest w stopniu komunikatywnym
  • pracodawca nie wymaga doświadczenia

Oferta:

  • szkolenie przed podjęciem pracy
  • pensja wypłacana co tydzień
  • możliwość pracy na cały lub pół etatu – możliwe również tylko weekendy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane tą ofertą pracy prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres mailowy:

  • marta.kozlowska@firstcallcontractservices.co.uk

kontakt telefoniczny pod numerem: 01233 350990
źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22nil9/

ID ogłoszenia: 983543ff52709ae0