8,60 GBP/h brutto

Dam pracę w Anglii dla par bez znajomości języka produkcji dań od zaraz Sunderland

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Sunderland
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 czerwca 2017 22:37

Aktualna oferta zatrudnienia od zaraz w fabryce gotowych posiłków z Sunderland. Praca w Anglii dla par bez znajomości języka przy pakowaniu gotowych dań mrożonych.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Sunderland, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba miejsc: 6

Stawka godzinowa: 8,60 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce zajmującej się produkcją mrożonych dań gotowych tj pizza, hamburgery oraz lasagne
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się przygotowywaniem składników, kontrolą jakości oraz obsługą maszyn
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie pakowanie oraz paletowanie gotowych produktów

Wymagania:

  • zdolność pracy w zespole
  • doświadczenie na produkcji żywności
  • brak uzależnień
  • możliwość podjęcia zatrudnienia w trybie natychmiastowym
  • zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość pracy na zmiany

Oferujemy:

  • wysokie zarobki oraz możliwe premie za wyniki
  • wypłaty wynagrodzenia zawsze w terminie
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy po okresie 3 miesięcy
  • zamieszkanie w komfortowych warunkach za 150 GBP od osoby lub 250 za parę

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z CV w języku angielskim na adres:

cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem: produkcja Sunderland 06/2017.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-dla-par-przy-produkcji-gotowych-dan-bez-znajomosci-jezyka-w-sunderland/

ID ogłoszenia: 973593b1ead69800