6,50 GBP/h brutto

Dam pracę w Anglii dla kobiet pakowanie czekolady od zaraz Birmingham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Birmingham
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Opublikowany: 2 czerwca 2015 03:41

Oferujemy pracę w Anglii dla Polaków na produkcji przy pakowaniu czekolady. Zatrudnienie w Birmingham od zaraz dla kobiet na stanowisku pakowacza. Pracodawca nie wymaga doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz wyrobów czekoladowych

Miejsce zatrudnienia: Birmingham, UK

Zarobki: 6,50 GBP za godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • Pakowanie wyrobów czekoladowych w zakładzie zajmujących się ich produkcją.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna również za kontrolowanie jakości produktów oraz prace porządkowe.

Oczekiwania:

  • umiejętność posługiwania się bezproblemowo językiem angielskim
  • dobra sprawność fizyczna
  • szybkość, zwinność
  • obowiązkowość
  • dobre zorganizowanie
  • umiejętność współpracy
  • punktualność
  • bezkonfliktowość

Oferta:

  • zapewnione przynajmniej 40 godzin pracy tygodniowo
  • praca od poniedziałku do piątku
  • terminowe wypłacanie należności
  • możliwość podwyższania swoich kwalifikacji
  • zapewniony transport między zamieszkaniem a pracą
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcą
  • pełny pakiet szkoleń

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości poprzez poniższą stronę:

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-w-birmingham-dla-kobiet-przy-pakowaniu-czekolady/

ID ogłoszenia: 203556ce339d5aa9

1 odpowiedź na “Dam pracę w Anglii dla kobiet pakowanie czekolady od zaraz Birmingham”

  1. stivenson na 4 czerwca 2015 @ 20:41

    Dzień dobry, razem z moją dziewczyną szukamy pracy w Anglii. Jesteśmy gotowi do pracy od 06 lipca. Chętnie wyślemy Państwu nasze CV. Mój adres email: sherlock@wp.eu. Bardzo proszę o kontakt. Pozdrawiam! Stefan