6,50 do 8,65 GBP/h

Dam pracę w Anglii Clitheroe bez znajomości języka od zaraz pakowanie spożywcze

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Clitheroe
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2015 05:12

Oferujemy pracę w Anglii przy pakowaniu produktów spożywczych na linii produkcyjnej. Zatrudnienie w Clitheroe od zaraz dla osób bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pakowacz na produkcji spożywczej

Miejsce zatrudnienia: Clitheroe, UK

Wynagrodzenie: 6,50 do 8,65 GBP/h

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Osoba zatrudniona będzie pakowała żywność w chłodni.
  • Uwaga! Praca w niskiej temperaturze.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego nie jest wymagana
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • zdolności manualne
  • samodzielność
  • umiejętność szybkiego wdrożenia się w nowe obowiązki
  • dobre zdrowie
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej – elastyczność godzinowa

Oferujemy:

  • zatrudnienie w systemie zmianowym
  • atrakcyjne zarobki, stawka pomiędzy 6,50 a 8,65 GBP/h
  • zatrudnienie bez znajomości języka angielskiego
  • dla najlepszych pracowników możliwość zatrudnienia na podstawie kontraktu stałego

Aplikacja:
Wiadomość z załączeniem CV należy przesłać za pomocą poczty elektronicznej na adres:

  • lukasz.caban@staffline.co.uk

Kontakt telefoniczny możliwy jest pod numerem: 07984 254632

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-anglii-przy-pakowaniu-zywnosci-bez-znajomosci-jezyka-clitheroe/

ID ogłoszenia: 72555d3e301b37b5