do uzgodnienia

Dam pracę w Anglii bez znajomości języka na produkcji spoż. od zaraz Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 19 lutego 2015 01:42

Anglia praca od zaraz na linii produkcyjnej przy pakowaniu i kontroli jakości. Zatrudnienie w Londynie bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Miejsce zatrudnienia: Londyn

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Praca przy taśmie produkcyjnej w fabryce zajmującej się produkcją dań kuchni japońskiej.
  • Osoba którą zatrudnimy będzie miała za zadanie kontrolować jakość produkcyjną i pakować gotowe wyroby.

Oczekiwania:

  • praca zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy
  • dobry wzrok, szybkość reakcji
  • chęć podjęcia pracy na pełen etat
  • gotowość do wzięcia udziału w miesięcznym szkoleniu
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • atutem dla pracodawcy będzie doświadczenie

Oferujemy:

  • zapewnione miesięczne szkolenie wprowadzające
  • odzież roboczą
  • przyjazne środowisko
  • zatrudnienie dla osób bez języka i doświadczenia
  • pełny etat

Aplikacja:
Zgłoszenie zawierające CV oraz aktualną fotografię prosimy przesłać na adres:
londonf_member01@chikaranomoto.com

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-na-produkcji-zywnosci-bez-znajomosci-jezyka-londyn/

ID ogłoszenia: 67854e3baf1bdbf9