6,70 funtów za godzinę brutto

Dam pracę w Anglii bez języka od zaraz produkcja spożywcza w Newbury

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Newbury
  • Opublikowany: 17 marca 2016 22:26

Zakład produkcji artykułów spożywczych w Newbury przyjmie od zaraz osoby na produkcję żywności. Ciekawa praca w Anglii bez znajomości języka, dla Polaków. Jest to oferta stałego zatrudnienia.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Newbury, UK.

Stawka godzinowa: 6,70 funtów za godzinę.

Zadania na stanowisku:

  • obsługa nieskomplikowanych maszyn do produkcji spożywczej;
  • bieżące wsparcie procesów produkcji żywności;
  • pakowanie wyrobów, etykietowanie;
  • kontrola jakości;
  • zachowanie czystości na stanowisku.

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie gastronomiczne;
  • poszukujemy osób z Newbury lub okolic;
  • plusem będzie posiadanie prawa jazdy;
  • umiejętność stosowania się do przepisów;
  • doświadczenie na produkcji spożywczej będzie zaletą;
  • rzetelne podejście do obowiązków;
  • dobry stan zdrowia, sprawność fizyczna;
  • odpowiedzialność, punktualność, uczciwość.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na brytyjskich warunkach;
  • pracę na stałe;
  • wsparcie w sprawach urzędowych;
  • rzetelne przeszkolenie dla nowych pracowników;
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu w nowej pracy;
  • dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki;
  • pomocny, międzynarodowy zespół współpracowników.

Aplikacje:
Prosimy dzwonić pod numer: 01635 551842
Odpowiemy na wszelkie pytania oraz umówimy się na rozmowę.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-anglii-na-produkcji-spozywczej-bez-jezyka-od-zaraz-w-newbury/

ID ogłoszenia: 35056eb1bf49b84f

ilość wszystkich wyświetleń: 623, dzisiaj: 1