6,50 GBP/h

Dam pracę w Anglii bez języka od zaraz pakowanie żywności na produkcji Wigan

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Wigan
  • Opublikowany: 23 lipca 2015 02:58

Ogłoszenie pracy w Anglii dla Polaków przy pakowaniu żywności na linii produkcyjnej. Zatrudnienie w Wigan od zaraz dla osób bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji spożywczej

Miejsce zatrudnienia: Wigan, Wielka Brytania

Zarobki: 6,50 GBP na godzinę brutto

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik stojąc przy taśmie produkcyjnej zajmuje się pakowaniem gotowych produktów spożywczych.
  • Do zadań należeć będzie również przenoszenie pudełek, przesuwanie palet.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • znajomość języka angielskiego nie jest konieczna aczkolwiek będzie mile widziana
  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem w pracy na produkcji spożywczej
  • obowiązkowym warunkiem jest aktualne przebywanie w Anglii
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • legalne warunki zatrudnienia
  • wynagrodzenie w wysokości 6,50 GBP na godzinę pracy
  • zatrudnienie w systemie zmianowym
  • zmiany trwające 12 godzin – co daje 60 godzin pracy w tygodniu
  • praca odbywa się od poniedziałku do piątku

Aplikacja:
Osoby, które spełniają powyższe warunki prosimy o przesłanie wiadomości kontaktowej na poniżej podany adres kontaktowy:
l.stoczynski@claricoltd.co.uk

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-na-produkcji-przy-pakowaniu-zywnosci-bez-jezyka-wigan/

ID ogłoszenia: 52755b017d472dd6