170 NOK na godzinę

Dam fizyczną pracę w Norwegii bez języka przy recyklingu Fredrikstad od zaraz

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Fredrikstad
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 września 2014 01:28

Sortowania odpadów z Fredrikstad poszukuje od zaraz 4 pracowników bez znajomości języka i doświadczenia do fizycznej pracy w Norwegii przy recyklingu.

Stanowisko: Sortowacz

Miejsce pracy: Fredrikstad

Wynagrodzenie: obowiązuje stawka w wysokości 170 NOK brutto za godzinę

Liczba wolnych miejsc: 4

Obowiązki:

  • wykonywanie zadań na taśmie produkcyjnej
  • segregowanie odpadów ze względu na materiał oraz wielkość
  • obsługiwanie maszyny produkcyjnej i utrzymywanie produkcji

Oczekiwania:

  • spostrzegawczość, dobry wzrok
  • wydajność, efektywność
  • doskonała kondycja fizyczna
  • dobra znajomość jednego z języków: angielski, norweski lub szwedzki
  • umiejętność pracy w zespole
  • bezkonfliktowość
  • pozytywne nastawienie
  • możliwość wyjazdu na 3 lub 6 miesięcy

Oferta:

  • norweskie warunki zatrudnienia
  • umowa z agencją pracy
  • wynagrodzenia wypłacane terminowo
  • możliwość dorabiania i wypracowywania nadgodzin
  • pomoc w kwestiach formalnych
  • możliwość zorganizowania płatnego zamieszkania, koszt miesięczny waha się w okolicach: 2000 do 3000 NOK miesięcznie
  • koszt jaki ponosi pracownik to jednorazowa opłata za tłumaczenie dokumentów – która pobierana jest z pierwszej wypłaty

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższa ofertą proszone są o przesłanie wiadomości zatytułowanej: Gjenvinning 01/2014”
Lagerarbeid@fastservice.com

Aplikacja trwa do 18 września.

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-fizyczna-prace-w-norwegii-przy-recyklingu-bez-znajomosci-jezyka-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 1355414b3f53c617

8 Odpowiedzi na “Dam fizyczną pracę w Norwegii bez języka przy recyklingu Fredrikstad od zaraz”

  1. krzysztof r na 16 września 2014 @ 19:32

    witam ja wraz z trzema znajomymi jestesmy gotowi wyjechac od zaraz. Jestesmy w wieku 21-24 lat jestesmy punktualni uczciwi i pracowici kontakt 516763492 lub 511578381 rusek0@vp.pl juriprosto@gmail.com

  2. Witam ja wraz z moimi trzema kolegami w wieku (21-24)lat jesteśmy gotowi do podjęcia tej pracy od zaraz jesteśmy pracowici, sumienni bezkonfliktowi.

    W celu kontaktu proszę dzwonić :511-578-381 lub na e-mail juriprosto@gmail.com ponieważ strona aplikacji nie dziala dziekujemy z gory z poważaniem Jerzy.

  3. Witam
    Nazywam się Iwona Cieszkowska mam 44 lat . Pracowałam w szklarni oraz przy robieniu wianków w Niemczech. Chciałabym podjąć prace . Proszę o pilny kontakt 511495391
    Pozdrawiam

  4. Witam jesteśmy zainteresowani wyjazdem w parze jedno z nas posiada doświadczenie na produkcji w 6 zakłądach drugie znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego proimy o kontakt 509637214,795676068 bulicz19@gmail.com

  5. Witam jest nas czterech chłopaków, jesteśmy gotowi podjąć tę prace od zaraz. Mamy własny transport, jeden z nas mówi po niemiecku a dwóch z nas już pracowało w Norwegii. Adres do kontaktu wladyslaw.sliwa@poczta.onet.pl lub numer 667391200

  6. witam mam na imie daniel. obecnie jestem w norwegi i bylbym gotowy podjac ta prace. jestem pracowity i nieboje sie zadnej pracy. ale ciezko umnie z jezykiem. mimo wszystko jak byli by panstwo zainteresowani moja osoba prosze o kontakt na meila. danielzur19@gmail.com. dziekuje i pozdrawiam serdecznie

  7. andrzej999 na 16 stycznia 2015 @ 16:51

    witam jestem zaangazowany i dyspozycyjny od zaraz andrzej282202wp.pl tel 885164575

  8. PiotrKejna11 na 20 stycznia 2015 @ 17:46

    Witam jestem zainteresowany tą ofertą .Mialem juz doczynienia z tego typu pracą :) moj numer 511677114:)