do uzgodnienia

Dam fizyczną pracę w Danii bez języka przy sortowaniu odzieży Odense

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Odense
  • Opublikowany: 10 czerwca 2015 23:13

Atrakcyjna oferta pracy w Danii dla pracowników fizycznych przy sortowaniu odzieży używanej na taśmie produkcyjnej. Zatrudnienie bez znajomości języka w Odense.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Odense, Dania

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca związana jest z ręcznym sortowaniem ubrań używanych.
  • Wszelkie zadania wykonywane są przy taśmie produkcyjnej w pozycji stojącej.
  • Odzież rozdziela się zgodnie z przyjętym kluczem – może być np. wg. jakości.

Wymagania:

  • szybkość, zwinność, spostrzegawczość
  • dobra kondycja fizyczna
  • zdolność do pracy w zespole
  • umiejętność szybkiego wdrożenia się w obowiązki
  • dobre zdrowie, brak uczuleń i alergii na kurz
  • pracodawca wymaga aktualnego zaświadczenia o niekaralności

Oferujemy:

  • zapewniona pomoc polskojęzycznego rezydenta
  • ubrania robocze, rękawiczki, maseczki
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • wysokie zarobki
  • szkolenie wprowadzenie
  • terminowe wypłacanie należności
  • zapewnione zamieszkanie płatne
  • wsparcie na miejscu we wszelkich problematycznych sprawach

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wiadomości kontaktowej na adres: scandiworkers@email.com z dopiskiem „sortowanie odzieży Odense 06/15”

ID ogłoszenia: 261557861c737c51