7 GBP/h

Croydon oferta pracy w Anglii dla Polaków na produkcji kanapek od zaraz

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Croydon
  • Znajomość jęzka: Podstawowa
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2015 03:13

Aktualnie poszukujemy pracowników na produkcję kanapek w Croydon, Ogłoszenie pracy w Anglii dla Polaków od zaraz przy układaniu składników na kanapki przy taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Croydon, Wielka Brytania

Wynagrodzenie: 7 GBP na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za układanie składników na chleb, bułki lub wrapy.
  • Zadania wykonywane będą w pozycji stojącej przy taśmie produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • zdolność do wykonywania zadań w szybkim tempie
  • zwinność, sprawność fizyczna
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP
  • brak problemów zdrowotnych
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • możliwość podjęcia pracy na zmianie nocnej
  • efektywność, odpowiedzialność
  • mile widziane doświadczenie
  • przykładanie się do powierzonych zadań

Oferta:

  • praca wyłącznie na zmianie nocnej
  • atrakcyjne zarobki
  • terminowe wypłacanie należności
  • zatrudnienie zgodne z brytyjskim kodeksem pracy
  • praca w następujących dniach: niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek
  • pomoc na miejscu
  • wsparcie w pierwszych dniach

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie zgłoszenia kontaktowego na adres:
fernando@simplylunch.co.uk

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-w-croydon-na-produkcji-przy-kanapkach-bez-doswiadczenia/

ID ogłoszenia: 7655ca8db918e00

ilość wszystkich wyświetleń: 1108, dzisiaj: 1