150 SEK/H

Borås, praca w Szwecji na produkcji mięsnej jako Rzeźnik – wykrawacz szynki wieprzowej

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Borås
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 lutego 2017 01:48

Agencja zatrudnienia dla klienta z Borås poszukuje rzeźników – wykrawaczy szynki wieprzowej. Propozycja pracy w Szwecji na produkcji dla osób z doświadczeniem zawodowym. Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Agencja Zatrudnienia WB Staffing to międzynarodowy dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, oraz rekrutacji stałych. Jesteśmy agencją pracy i doradztwa personalnego z siedzibą w Warszawie wpisaną do Rejestru Podmiotów prowadzących Agencję Zatrudnienia pod numerem 12379.

Dla naszego klienta w Szwecji lidera w branży mięsnej do nowo wybudowanego zakładu mięsnego poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisko:

Wykrawacz szynki wieprzowej – Szwecja

Miejsce pracy: okolice miejscowości Borås, Szwecja

Wymagania:
• aktualne doświadczenie przy wykrawaniu wieprzowiny- minimum rok
• umiejętność pracy w szybkim tempie
• chęć i motywacja do pracy
• samodzielność w działaniu
• mile widziana znajomość j. angielskiego
• mile widziany samochód na wyjazd

Obowiązki:
• praca na stanowisku wykrawacza – trybowanie wieprzowiny na taśmie
• na zakładzie dziennie jest trybowanych 2600 szynek

Oferujemy:
• wyjazd w ciągu najbliższego tygodnia
• atrakcyjne wynagrodzenie – 150 koron szwedzkich brutto na godzinę
• zatrudnienie bezpośrednio w zakładzie pracy na szwedzkich warunkach- pomoc w załatwieniu formalności i opiekę koordynatora
• pracę stałą- możliwość długoletniej współpracy
• zakwaterowanie- koszt po stronie pracownika

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV z opisem zakresu obowiązków na adres: recruitment@wbstaffing.com z dopiskiem Rzeźnik Szwecja

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 936 z poźń zm.)

ID ogłoszenia: 66858a719f66078c

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 89, dzisiaj: 1