16 000 SEK

Bez znajomości języka Szwecja praca na produkcji zabawek od zaraz Uppsala

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Uppsala
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 marca 2015 03:03

Poszukujemy pracowników do podjęcia pracy w Szwecji w fabryce zabawek przy montażu na produkcji. Ogłoszenie od zaraz w Uppsala bez znajomości języka szwedzkiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji zabawek

Miejsce zatrudnienia: Uppsala, Szwecja

Zarobki: 16 000 SEK

Czas trwania umowy: 3 miesiące

Obowiązki:

  • Praca w fabryce na produkcji zabawek plastikowych i drewnianych.
  • Pracownikowi przydzielony jest jeden z etapów produkcyjnych – łączenie elementów i odłożenie na taśmę do dalszej produkcji.
  • Zadania są powtarzalne a wykonuje się je manualnie.
  • Niektórzy zatrudnieni mogą zostać przydzieleni do prac przy pakowaniu i kontroli jakości.

Oczekiwania:

  • wymagane jest doświadczenie w pracy na produkcji
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • dodatkowym atutem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem
  • zdolność do pracy w zespole

Oferta:

  • zatrudnienie na podstawie 3 miesięcznej umowy z agencją pośrednictwa
  • wysokie stawki godzinowe
  • zorganizowane tanie zamieszkanie
  • najlepsi pracownicy mają możliwość podpisania stałej umowy o pracę u szwedzkiego pracodawcy bez pośredników
  • pomoc na miejscu
  • liczne nadgodziny

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania zgłoszeń w języku angielskim na adres:

  • scandiworkers@email.com z dopiskiem „produkcja Uppsala 03/15”

ID ogłoszenia: 867550c5d8a7a751