171 NOK/h brutto

Bez znajomości języka praca w Norwegii produkcja przynęt od zaraz Haugesund

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Haugesund
  • Długość umowy: minimum 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 marca 2017 01:27

Możliwość zatrudnienia od zaraz w zakładzie z Haugesund dla Polaków bez znajomości języka. Aktualna oferta pracy w Norwegii na produkcji przynęt wędkarskich na czas określony.

Stanowisko: pracownik na produkcji przynęt

Miejsce pracy: Haugesund, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba miejsc: 2

Wynagrodzenie: 171 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na produkcji przynęt dla wędkarzy
  • zadaniem pracownika będzie lakierowanie, ozdabianie oraz montowanie haczyków i kotwiczek
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała przeprowadzaniem testów oraz pakowaniem gotowych produktów z dołączeniem instrukcji oraz minikatalogu produktów

Wymagania:

  • preferujemy osoby, których pasją jest wędkarstwo na spinning
  • dokładność i staranność
  • zmysł artystyczny
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • status osoby niekaranej
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na okres co najmniej 6 miesięcy
  • zdolność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę na podstawie półrocznego kontraktu
  • zatrudnienie na norweskich warunkach
  • szansę przedłużenia współpracy dla najlepszych
  • dobre zarobki plus dodatki
  • płatne zakwaterowanie w cenie około 4000-5000 NOK miesięcznie
  • brak opłat rekrutacyjnych
  • opiekę polskiego konsultanta
  • atrakcyjne i przejrzyste warunki zatrudnienia

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do wysyłania CV z dopiskiem „nw/011/17″ na adres:

norwayworker@europe.com

W wiadomości prosimy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-dam-prace-w-norwegii-przy-produkcji-przynet-wedkarskich-od-zaraz-haugesund-2017/

ID ogłoszenia: 95358c179754b817