176 NOK/h brutto

Bez znajomości języka praca w Norwegii od zaraz produkcja karmy 2017 Kopervik

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Kopervik
  • Długość umowy: minimum 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 czerwca 2017 00:42

Propozycja zatrudnienia 2017 w Kopervik dla kandydatów bez znajomości języka. Praca w Norwegii od zaraz na produkcji suchej karmy dla zwierząt z zakwaterowaniem oferowanym bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Lokalizacja: Kopervik, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 176 NOK za godzinę brutto

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • jest to praca w zakładzie zajmującym się produkcją mieszkanek karmy dla zwierząt
  • zadaniem pracownika będzie kontrola jakości, obsługa maszyn po wcześniejszym przeszkoleniu oraz pakowanie gotowej karmy  zgodnie z gramaturą
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenie oraz referencje
  • znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie
  • wytrzymałość i sprawność fizyczna
  • możliwość podjęcia pracy na co najmniej 3 miesiące
  • zdolność szybkiego liczenia oraz znajomość jednostek miar i wag

Oferujemy:

  • umowę podpisaną bezpośrednio z norweskim pracodawcą
  • szkolenia wprowadzające
  • bezpłatne ubezpieczenie NNW
  • pomoc w sprawach formalnych

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń aplikacyjnych z CV w języku angielskim lub norweskim na adres:

ArbeidNyheter@consultant.com z dopiskiem „produksjonsarbeider/05/17

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-na-produkcji-karmy-kopervik/

ID ogłoszenia: 556592f048f4d99b