173,60 NOK za godzinę brutto

Bez znajomości języka praca w Norwegii produkcja pączków od zaraz Fredrikstad

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Fredrikstad
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 stycznia 2017 02:51

Możliwość podjęcia zatrudnienia na produkcji pączków typu donuts. Od zaraz dostępna praca w Norwegii dla kandydatów bez języka w fabryce z Fredrikstadu z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba miejsc: 4

Zarobki: 173,60 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • możliwa praca na różnych działach fabryki produkującej pączki z dziurką
  • zadaniem pracownika będzie m.in. wyrabianie ciasta, wycinanie kształtów oraz wypełnianie pączków nadzieniem w różnych smakach
  • osoba zatrudniona będzie również odpowiedzialna za pokrywanie pączków lukrem i ozdabianie, a następnie pakownie gotowych wyrobów do wysyłki

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • wykształcenie związane z gastronomią lub doświadczenie na produkcji żywności
  • dostępność także w czasie świąt
  • zdolność pracy w zespole
  • aktualna książeczka sanepidu
  • znajomość przepisów BHP do pracy z żywnością
  • możliwość pracy w nocy
  • motywacja i chęć do pracy

Oferujemy:

  • zamieszkanie zapewnione w odległości 2 km od fabryki
  • perspektywę awansu
  • darmowe ubezpieczenie
  • miła atmosferę w zespole
  • opiekę koordynatora
  • atrakcyjne zarobki
  • pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia współpracy dla najefektywniejszych
  • wsparcie w załatwianiu dokumentów

Aplikacja:

Szanowni kandydaci prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz z CV w języku angielskim na adres:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule „pr/015/2017″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-przy-produkcji-paczkow-bez-jezyka-fredrikstad-2017/

ID ogłoszenia: 611588fd318d51be

ilość wszystkich wyświetleń: 218, dzisiaj: 2