8,19

Bez znajomości języka praca w Niemczech w fabryce przy produkcji gumy Fulda

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fulda
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Opublikowany: 18 października 2013 01:06

Poszukiwani są pracownicy na produkcję do fabryki z wyrobami gumowymi w Fulda. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka przy produkcji i obróbce gumy.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Miejsce: Fulda, Niemcy

Płaca: 8,19 h brutto

Ilość wolnych miejsc: 8

możliwość pracy dla par i grup, przy aplikacji prosimy zważać na to iż mogą przytrafić się różne godziny pracy

Zadania:

  • Praca przy przygotowywaniu mieszanek gumowych, oraz pomoc we wszelkiego rodzaju procesach technologicznych
  • do zadań pracownika należeć będzie przygotowywanie form wtryskowych
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych
  • do obowiązków będzie należała kontrola jakości produktów oraz wykonywanie wszelkich poprawek- obróbka materiału, zbieranie nadmiaru gumy, wygładzanie krawędzi
  • magazynowanie przygotowanych elementów

Wymagania:

  • doświadczenie
  • pracowitość, odpowiedzialność, sumienność,
  • precyzyjność,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
  • możliwość pracy w okresie świątecznym i noworocznym

Oferta:

  • 3 miesięczny okres próbny, dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia umowy
  • płaca uzależniona od kwalifikacji
  • wspieramy przy znalezieniu taniego zakwaterowania
  • pomoc polskiego rezydenta

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego na stronie:

ID ogłoszenia: 175260651bcd6a7

ilość wszystkich wyświetleń: 3547, dzisiaj: 1

4 Odpowiedzi na “Bez znajomości języka praca w Niemczech w fabryce przy produkcji gumy Fulda”

  1. Witam mam doswiadczenie w pracy na wtryskarkach okolo 2 lata .Prosze o kontakt ,pozdrawiam

  2. mam 20 lat obecnie pracuję w Belgi przy zbiorze kalafioru i brukselki,operator maszyn rolniczych obecnie mam przepracowane 2 lata pracy po za domem , jestem zainteresowany ofertą pracy prosze o kontakt 0032470552101 Nie palę i piję. szybko sie ucze .

  3. Praca produkcjia na 19 listopada 2013 @ 14:50

    Witam mam praktyke naprodukcji VW,Audi,Skoda w kraju izagranicom +odlewnia aluminium VW tel 663-235-484

  4. Witam , jesteśmy zainteresowani pracą na terenie Niemiec od zaraz, ojciec z synem, pracowici i rzetelni, tel: 724723645