do ustalenia

Bez znajomości języka Holandia praca od zaraz pakowanie zamówień na magazynie Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Venlo
  • Opublikowany: 12 stycznia 2016 14:09

Od zaraz zatrudnimy osoby do pracy w Niemczech przy pakowaniu zamówień na magazynie. Przyjmujemy również bez znajomości języka niderlandzkiego, pomagamy w załatwieniu formalności na miejscu.

Stanowisko: magazynier.
Lokalizacja: Holandia, Venlo.
Wynagrodzenie: do ustalenia.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień klientów;
  • przygotowanie ich do wysyłki;
  • wysyłka zgodnie z przeznaczeniem;
  • inne prace w ramach zapotrzebowania.

Wymagania:

  • stan zdrowia pozwalający na wykonywanie danej pracy;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • umiejętność obsługi wózka-paleciaka;
  • doświadczenie w pracy na magazynie;
  • znajomość przepisów BHP;
  • umiejętność pracy zgodnie z procedurami;
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe;
  • umiejętność posługiwania się językiem niemieckim lub angielskim w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • wypłaty raz w tygodniu;
  • pracę w młodym zespole;
  • premie i dodatki;
  • płatne zakwaterowanie niedaleko zakładu pracy;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • dla pracowników poniżej 23 lat niższe opłaty za zakwaterowanie;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy za granicą.

Dla kandydatów:
Wszystkie osoby spełniające dane wymagania zapraszamy do składania kandydatury poprzez stronę internetową http://www.infopraca.pl/praca/orderpicker-pracownik-magazynu-venlo-holandia/venlo-holandia/11690912

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane przez nas zgłoszenia.

Źródło: http://www.infopraca.pl/praca/orderpicker-pracownik-magazynu-venlo-holandia/venlo-holandia/11690912

ID ogłoszenia: 305569424ce5b56c