8,96 euro/h brutto

Bez znajomości języka praca w Holandii 2017 od zaraz pakowanie elektroniki Heijen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Heijen
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 marca 2017 01:36

Oferta 2017 dla Polaków w fabryce z Heijen produkującej elektronikę. Od zaraz praca w Holandii dla kandydatów bez znajomości języka przy pakowaniu sprzętu IT.

Stanowisko: pakowacz sprzętu elektronicznego

Miejsce pracy: Heijen, Holandia

Płaca: 8,86 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie pakownie sprzętu w fabryce elektroniki

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • możliwość zatrudnienia w Holandii od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • preferowane osoby z własnym samochodem

Oferujemy:

  • dobre zarobki wypłacane terminowo co miesiąc na konto
  • transport do Holandii
  • dojazd do pracy i z powrotem
  • opiekę koordynatora mówiącego po polsku
  • zakwaterowanie
  • ubezpieczenie dla pracowników w czasie trwania umowy
  • wsparcie w załatwianiu formalności oraz procesie adaptacji do nowych warunków
  • zestaw startowy zawierający komplet pościeli, kartę do telefonu oraz słownik
  • możliwość pobrania zaliczki po przepracowanym tygodniu

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o aplikowanie poprzez stronę:

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/pakowacz-sprzetu-elektronicznego-dam-prace-w-holandii-bez-jezyka-heijen/

ID ogłoszenia: 34758d59adda80b9