do ustalenia

Bez znajomości języka praca w Holandii od zaraz przy pakowaniu boczku Haarlem

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Haarlem
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 października 2017 18:55
  • Wygasa: 8 dni, 1 godzina

Poszukujemy osób bez znajomości języka chętnych do podjęcia zatrudnienia w zakładzie przetwórstwa mięsnego z Haarlem. Praca w Holandii od zaraz przy pakowaniu boczku.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Haarlem, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na rozkładaniu oraz pakowaniu boczku
  • osoba zatrudniona będzie kroiła, wędziła oraz mroziła mięso
  • inne bieżące obowiązki na produkcji lub magazynie

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • możliwość pracy w niskiej temperaturze
  • motywacja do podjęcia zatrudnienia
  • mile widziany dokument potwierdzający niekaralność
  • gotowość do dłuższej współpracy

Oferujemy:

  • pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • zamieszkanie na miejscu
  • dojazdy do pracy i z powrotem
  • wysokie dodatki za pracę zmianową oraz weekendową
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo raz na tydzień
  • pracę na dłuższy okres

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenia należy wysyłać na adres:

apawlucka@hobij.pl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-holandii-bez-jezyka-pakowanie-boczku-od-zaraz-haarlem/

ID ogłoszenia: 9459e0bf0b04ddc