do ustalenia

Bez znajomości języka praca w Holandii od zaraz na produkcji kosmetyków Vlijmen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Vlijmen
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 9 grudnia 2017 00:59

Aktualna oferta pracy w Holandii na produkcji kosmetyków. Od zaraz możliwość zatrudnienia w fabryce z Vlijmen dla osób bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Vlijmen, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: do uzgodnienia

Liczba miejsc: 5

Opis stanowiska:

  • praca w fabryce kosmetyków (żele pod prysznic, kremy, szampony, odżywki, itd.) będzie polegała na ustawianiu pustych opakowań na taśmie oraz nakładaniu nakrętek na butelki
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości, etykietowanie oraz pakowanie towarów do pudełek

Wymagania:

  • pełna dyspozycyjność od zaraz
  • co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w grupie
  • chęć i motywacja do pracy
  • możliwość brania nadgodzin
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Holandii na dłużej
  • opiekę koordynatorów
  • szansę rozwoju zawodowego
  • dobre zarobki z perspektywą podwyżki
  • zapewnione na miejscu płatne zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz komunikacja lokalna

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą zapraszamy do aplikowania poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 5275a29c679deb13

ilość wszystkich wyświetleń: 54, dzisiaj: 2