do ustalenia

Bez znajomości języka praca w Holandii na produkcji przy pakowaniu Uden

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Uden
  • Opublikowany: 19 maja 2015 01:33

Atrakcyjna oferta pracy w Holandii na produkcji przy sortowaniu i pakowaniu warzyw na taśmie produkcyjnej. Ogłoszenie z Uden na minimum 3 miesiące bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pakowacz warzyw

Miejsce zatrudnienia: Uden

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • Różnorodne prace produkcyjne oraz magazynowe.
  • Do zadań należeć będzie mycie oraz krojenie warzyw. Pracownik będzie miał za zadanie odmierzyć odpowiednio warzywa i zmieszać je zgodnie z recepturą.
  • Obowiązkiem będzie pakowanie sałatek i odpowiednie etykietowanie a następnie układanie paczek w skrzynkach.
  • Pracodawca może zlecić pracownikowi również zbieranie zamówień.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy na okres przynajmniej 3 miesięcy
  • atutem będzie posiadanie zaświadczenia o niekaralności
  • mile widziane referencje
  • znajomość języka angielskiego wymagana w stopniu podstawowym

Oferujemy:

  • zatrudnienie w długotrwałej perspektywie
  • zapewnione ubezpieczenie
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna
  • wysokie zarobki
  • dla chętnych udostępniamy płatną opcję zamieszkania
  • zorganizowane bezpłatne dojazdy do pracy

Aplikacja:

  • Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wiadomości kontaktowej zatytułowanej: „PRACOWNIK PRODUKCJI UDEN” na adres: praca@hobij.pl

Niezbędne jest załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-uden-id285131.html

ID ogłoszenia: 907555a4f71e98fd