do ustalenia

Bez znajomości języka praca w Holandii na produkcji elektroniki Son od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Son
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Opublikowany: 6 października 2015 01:23

Pilnie poszukujemy osób przy montowaniu części elektronicznych na linii produkcyjnej. Praca w Holandii (Son) bez znajomości języka holenderskiego. Od pracownika oczekujemy znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Son
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
- należy dbać o porządek w miejscu pracy
- pakowanie produktów
- montowanie części przy taśmie
- kontrolowanie jakości skręconego sprzętu elektronicznego
- inne zadania zlecane przez przełożonego

Wymagania:
- dobra znajomość języka angielskiego
- chęć podjęcia pracy za granicą
- samodzielność, punktualność, zaangażowanie
- szybkość wykonywania zadań
- dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
- zdolność współpracowania z ludźmi
- wywiązywanie się z obowiązków
- przyjmujemy kandudatów bez nałogów

Oferujemy:
- satysfakcjonujące wynagrodzenie
- w miejscu pracy zapewniamy posiłki
- każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
- zakwaterowanie
- wsparcie polskiego koordynatora
- transport do Holandii
- na miejscu zdobycie nowych umiejętności

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesłania zgłoszeń poprzez stronę: pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-sprzet-elektroniczny-son,oferta,4162641

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-na-produkcji-sprzetu-elek-bez-znajomosci-jezyka-son/

ID ogłoszenia: 4535612f9046dc0b

ilość wszystkich wyświetleń: 905, dzisiaj: 1