do uzgodnienia

Bez znajomości języka praca w Holandii dla par na magazynie od zaraz 2017

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Holandia
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 grudnia 2016 02:34

Aktualna praca w Holandii dla par od zaraz na magazynie sklepu internetowego. Poszukujemy osób bez znajomości języka do zatrudnienia na stanowisku magazyniera.

Stanowisko: magazynier

Lokalizacja: Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna na magazynie sklepu zajmującego się sprzedażą wysyłkową książek, płyt i ubrań
  • do obowiązków pracownika będzie należało: zbieranie zamówień, kontrola jakości, sortowanie, pakowanie, a następnie przygotowywanie przesyłek do dystrybucji

Wymagania:

  • dyspozycyjność na okres minimum 6 miesięcy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie A2/B1
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • motywacja i chęć do podjęcia pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na zmiany
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo
  • przejazd do pracy i z powrotem
  • wsparcie w sprawach formalnych
  • zakwaterowanie na miejscu zapewnione odpłatnie
  • pomoc w zorganizowaniu transportu z Polski do Holandii

Aplikacja:

Kandydatów zachęcamy do wysyłania CV w języku angielskim z informacją w tytule maila ORDERPICKER na adres:

rzeszow@hobij.pl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-holandii-dla-par-na-magazynie-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 7335866746bc8094