136 DKK/h

Bez znajomości języka praca w Danii od zaraz produkcja jogurtów Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Kopenhaga
  • Długość umowy: brak informacji
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 maja 2016 08:49

Aktualna oferta pracy w Danii od zaraz, bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Kopenhagi na produkcji jogurtów dla Polaków z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę oraz zarobkami na wysokim poziomie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja pracy: Kopenhaga, Dania.

Wynagrodzenie: 136 DKK za godzinę brutto.

Numer referencyjny: 003/05/Dania.

Zadania na stanowisku pracy:

  • dbanie o zachowanie ciągłości produkcji;
  • zadania wspierające zlecone przez kierownika;
  • kontrolowanie pracy maszyn, kontrolowanie jakości.

Oczekiwania wobec pracowników:

  • odpowiedzialne podejście;
  • punktualne przychodzenie do pracy;
  • doświadczenie będzie mile widziane;
  • plusem będzie znajomość zasad HACCP oraz ISO 22000;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • sumienność i dokładność.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie płatne;
  • pomoc polskiego rezydenta w Danii;
  • strój służbowy;
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko;
  • przyjazną atmosferę pracy.

Aplikacje:

Prosimy o wysyłanie CV pod adres mailowy:

scandiworkers@email.com

W tytule prosimy podać numer referencyjny ogłoszenia. Informujemy, że odpowiemy wyłącznie na niektóre zgłoszenia. Nie przesyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dania-praca-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-jogurtow-kopenhaga/

ID ogłoszenia: 860572dca01914c0