7,50 GBP/h

Bez znajomości języka praca Anglia dla par pakowanie kanapek Milton Keynes

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Milton Keynes
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 lipca 2015 04:23

Ogłoszenie pracy w Anglii dla Polaków bez znajomości języka angielskiego na produkcji przy pakowaniu kanapek. Zatrudnienie w fabryce z Milton Keynes od zaraz dla par.

Stanowisko: Pakowacz kanapek

Miejsce: Milton Keynes

Wynagrodzenie: 7,50 GBP/h

Termin: Od zaraz

Obowiązki:

  • Pracownicy będą pakować kanapki oraz różnego rodzaju wrapy czy tortille.
  • Osoby zatrudnione wykonują powierzone zadania przy taśmie produkcyjnej.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz na okres minimum 3 miesięcy
  • dynamiczne tempo pracy
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • spostrzegawczość
  • umiejętność pracy w zespole
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • umowę na 3 miesiące z agencją pośrednictwa pracy
  • po 3 miesiącach możliwość przejścia na umowę bezpośrednią z pracodawcą
  • zorganizowane zamieszkanie w wynajętych kwaterach w cenie ok 200-300 GBP za miesiąc
  • wsparcie przy formalnościach

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na poniżej podany adres:
uk-employment@europe.com

w tytule prosimy wpisać: „pakowanie kanapek, Milton Keynes 2015”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-anglii-przy-pakowaniu-kanapek-bez-znajomosci-jezyka-milton-keynes/

ID ogłoszenia: 905559dd728e3048

2 Odpowiedzi na “Bez znajomości języka praca Anglia dla par pakowanie kanapek Milton Keynes”

  1. Witam, mam na imię Jakub.

    Razem z 2 kolegami szukamy pracy na okres wakacji ( również dłużej niż na 3 miesiące).
    Jesteśmy silnie zmotywowani do podjęcia pracy z Państwa oferty.

    Pracowaliśmy już na produkcji i magazynie.
    Każdy z nas potrafi swobodnie posługiwać się językiem angielskim.
    Nikt z nas nie był nigdy karany.

    Prosze o kontakt na email grzebienjakub@gmail.com
    Tel: 787913252
    W załączniku znajdują się nasze cv w formie PDF

    Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

  2. roszak.Piotr na 16 lipca 2015 @ 13:01

    witam szukam pracy w uk prosze o kontakt pod email roszak.Piotr@o2.pl