168,40 NOK brutto/h

Bez znajomości języka praca Norwegia przy pakowaniu łososia od zaraz Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Bergen
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 lutego 2015 00:40

Oferujemy zatrudnienie w przetwórni rybnej z Bergen na produkcji przy pakowaniu łososia. Norwegia praca dla Polaków bez znajomości języka norweskiego od zaraz.

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Bergen

Stanowisko: Pakowacz łososia

Wynagrodzenie: 168,40 NOK/h

Liczba wolnych miejsc: 8

Opis stanowiska:

  • Osoba zatrudniona będzie przydzielona do układania plastrów wędzonego łososia na tacki. Wszystkie tacki muszą ważyć dokładnie 100 gr. Następnie pracownik będzie miał za zadanie włożyć tackę do maszyny paczkującej.
  • Do zadań należeć może również etykietowanie opakowań i zdejmowanie ich z taśmy produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • spostrzegawczość
  • zręczność
  • możliwość pracy w środowisku o obniżonej temperaturze
  • dyspozycyjność na minimum 4 miesiące

Oferta:

  • pomoc w załatwianiu spraw urzędowych oraz przy zadomowieniu się na nowym miejscu
  • zatrudnienie odbywać się będzie na norweskich warunkach
  • umowa z agencją pracy
  • bezpłatny udział w procesie rekrutacji
  • zapewnione zamieszkanie w 2-3 pokojowym mieszkaniu, pokój dzielony będzie ze współpracownikiem, koszt miesięczny to ok. 2000 NOK w przypadku pokoju 2 osobowego lub 3000 NOK gdy pracownik chce pokój jednoosobowy

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: produksjonsarbeider/05 należy przesłać drogą elektroniczną na adres: ArbeidNyheter@yahoo.no

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-przy-pakowaniu-lososia-bez-jezyka-bergen/

ID ogłoszenia: 21754e7b329362e0

5 Odpowiedzi na “Bez znajomości języka praca Norwegia przy pakowaniu łososia od zaraz Bergen”

  1. Witam.
    Mam na imie Patryk, jestem zainteresowany waszą oferta pracy.
    Pilnie poszukuje pracy, jestem gotowy do podjęcia pracy w waszej firmie.

    Dziękuję za szybką odpowiedz na adres email.

    Z Poważaniem
    P.Glock

  2. Maria skibiak na 24 lutego 2015 @ 14:53

    witam jestem zainteresowana wraz z mężem jesteśmy pracowici uczciwi mamy doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku pozdrawiam Maria i Sławomir

  3. albin87eu na 24 lutego 2015 @ 16:07

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy i gotowy od zaraz proszę o kontakt

  4. Witam.Ja i mój kuzyn byśmy chętnie podjęli się tej pracy.Bez najmniejszego problemu podołamy każdemu wyzwaniu.Pozdrawiam

  5. Igor Fraj na 4 marca 2015 @ 15:03

    Witam mam na imię Igor jestem bardzo zmotywowany i chętny do tej pracy jestem młody i aktywny fizycznie proszę o kontakt pozdrawiam ;)