168,40 NOK brutto za godzinę

Bez znajomości języka praca Norwegia od zaraz przy pakowaniu kosmetyków w Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 stycznia 2016 23:16

Fabryka kosmetyków zatrudni w Oslo osoby do pakowania kosmetyków od zaraz. Aktualna oferta tymczasowej pracy w Norwegii bez znajomości języka. Atrakcyjna możliwość zdobycia nowego doświadczenia za granicą.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Stawka godzinowa: 168,40 NOK brutto.

Lokalizacja: Oslo, Norwegia.

Zadania na stanowisku:

  • rozpakowywanie kosmetyków ze świątecznych zestawów;
  • naklejanie nowych etykiet i kodów kreskowych;
  • komisjonowanie towarów na magazynie;
  • pakowanie towaru w kartony;
  • naklejanie zabezpieczeń.

Wymagania:

  • doświadczenie w podobnej pracy;
  • komunikatywny język angielski;
  • zaświadczenie o niekaralności;
  • pozytywne nastawienie;
  • odpowiedzialność;
  • komunikatywność;
  • sprawność manualna i dobry stan zdrowia;
  • punktualność i niezawodność.

Oferujemy:

  • pracę tymczasową na dwa miesiące;
  • umowę o pracę tymczasową na norweskich zasadach;
  • dobre wynagrodzenie;
  • pomoc we wszelkich formalnościach;
  • zorganizowanie zakwaterowania płatnego;
  • wstępne przeszkolenia.

Aplikacje:

Prosimy wysyłać swoje CV z dopiskiem w tytule wiadomości: „lagermedarbeider 09/2016″ na adres mailowy: Lagerarbeid@fastservice.com

Odpowiadamy tylko na wybrane zgłoszenia.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-kosmetykow-oslo/

ID ogłoszenia: 98156a3eba99602c