168,20 NOK/h brutto

Bez znajomości języka praca Norwegia dla par od zaraz na magazynie Drammen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Drammen
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 maja 2017 03:27

Zatrudnimy od zaraz w hurtowni z Drammen kandydatów bez znajomości języka. Propozycja pracy w Norwegii dla par na magazynie przy zbieraniu zamówień składanych przez internet.

Stanowisko: magazynier

Miejsce pracy: Drammen, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 168,20 NOK za godzinę brutto

Liczba miejsc: 2 osoby lub para

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna w hurtowni zajmującej się sprzedażą wysyłkową gier, książek, gadżetów oraz elektroniki
  • zadaniem pracownika będzie głównie zbieranie zamówień za pomocą skanera ręcznego
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się pakowanie towarów oraz przygotowywaniem paczek do wysłania

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dokładne i staranne wykonywanie powierzonych zadań
  • pracowitość i sumienność
  • dobra organizacja czasu
  • dużą zaletą będzie doświadczenia w podobnej pracy

Oferujemy:

  • zakwaterowanie płatne na miejscu za 4500 NOK miesięcznie od osoby lub 6000 za parę
  • szkolenia prowadzone w języku polskim lub angielskim
  • pracę od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy z okresem próbnym
  • wsparcie polskiego konsultanta

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysyłanie CV na adres:

norwayworker@europe.com z dopiskiem „mg/015/17″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-dla-par-od-zaraz-na-magazynie-bez-jezyka-drammen/

ID ogłoszenia: 770590b6a7cac715