11,50 euro/h brutto

Bez znajomości języka praca Niemcy przy pakowaniu pralin od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 grudnia 2016 00:58

Dostępna od zaraz możliwość zatrudnienia w Kolonii dla pracowników bez znajomości języka. Poszukiwane osoby do pracy w Niemczech przy pakowaniu pralinek czekoladowych.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 11,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie kontrola jakości oraz pakowanie gotowych czekoladek
  • osoby obdarzone talentem artystycznym będą zajmowały się ozdabianiem pralinek

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu do Niemiec na pół roku
  • gotowość podjęcia stałego zatrudnienia
  • staranność i dokładność
  • mile widziane doświadczenie
  • pozytywne nastawienie i chęć do pracy
  • przestrzeganie przepisów dotyczących pracy artykułami żywnościowymi
  • sumienność i profesjonalizm

Oferujemy:

  • szkolenia na stanowisku pracy
  • niezbędną odzież ochronną oraz środki do dezynfekcji
  • zatrudnienie do końca czerwca 2017 z możliwością przedłużenia dla najlepszych
  • zakwaterowanie na początki pracy w hotelu robotniczym w cienie 180 euro za miesiąc, a następnie wparcie w szukaniu
  • miejsca do zamieszkania

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule „Praca Niemcy pakowanie pralin, Kolonia”.

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-pakowanie-pralin-bez-znajomosci-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 528585da5f1f0db4