1450 € brutto miesięcznie

Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz pakowanie słodyczy Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Długość umowy: brak informacji
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 maja 2016 18:24

Zakład produkcji słodyczy z Berlina posiada wolne stanowiska przy pakowaniu od zaraz. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka oraz doświadczenia, na podstawie legalnej i przejrzystej umowy.

Stanowisko: pracownik pakowania.

Lokalizacja: Berlin, Niemcy.

Pensja miesięczna: 1450 euro miesięcznie.

Numer referencyjny: pakowanie-czekoladek6/16.

Opis stanowiska:
na tym stanowisku pracownicy zajmują się wizualnym sprawdzaniem jakości pralinek a następnie pakują je do specjalnych wytłoczek – każda z czekoladek ma swoje miejsce. Uszkodzone praliny należy odrzucać. Obowiązki wykonywane są przy linii produkcyjnej. Bardziej zręczne osoby mogą być kierowane do ręcznego zdobienia czekoladek.

Oczekiwania na stanowisku:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz (od czerwca);
  • sprawne dłonie;
  • plusem będzie posiadanie aktualnych badań sanepidu;
  • kultura osobista, schludny wygląd;
  • „bystre oko”, spostrzegawczość;
  • ostrożność i delikatność;
  • mile widziane poczucie estetyki;
  • dokładność i sumienność;
  • umiejętność dobrej organizacji czasu.

Zapewniamy:

  • dobre zarobki:
  • niemiecką umowę o pracę;
  • premie za efektywność;
  • bezpłatne miejsce zamieszkania;
  • dla najlepszych możliwość podpisania umowy na czas nieokreślony;
  • wsparcie w relokacji, jeśli zajdzie taka potrzeba;
  • ubezpieczenie;
  • pomoc polskiego managera w sprawach związanych z pracą.

Aplikacje:
Zgłoszenia prosimy wysyłać pod adres mailowy:

dringende@europe.com

CV w języku niemieckim przyśpieszy rekrutację.

W tytule wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-slodyczy-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 711574839dc9f2a9