8,50 euro brutto/h

Bez znajomości języka praca Niemcy na produkcji montaż TV Hamburg od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hambrg
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2015 02:59

Fabryka telewizorów LCD prowadzi nabór pracowników na produkcję przy montażu sprzętu. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka od zaraz przy taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik na produkcji przy montażu telewizorów LCD

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto za godzinę

Termin: od zaraz

Obowiązki:

Osoba zatrudniona będzie odpowiedziała za wykonywanie prac przydzielonych do odpowiedniego etapu produkcyjnego. Będą to zadania montażowe. Po odpowiednim złożeniu/zamontowaniu elementów należy odstawić sprzęt na taśmę do dalszej produkcji. Pracownik odpowiedzialny będzie również za kontrolę jakości.

Oczekiwania:

  • precyzyjność, zdolności manualne
  • energiczność, szybkość, zwinność
  • duża punktualność
  • elastyczność godzinowa
  • zdolność do pracy w zespole
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zaangażowanie
  • przykładanie się

Oferta:

  • umowa o pracę zgodna z niemieckim prawem pracy
  • zapewnione ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • podstawowy pakiet socjalny
  • praca zmianowa
  • szkolenie wprowadzające
  • pierwsza umowa oraz zamieszkanie zapewnione na okres 3 miesięcy, kwatera jest płatna

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem drogi elektronicznej na adres:
arbeiteinstellen@job4u.com

W wiadomości prosimy załączyć CV, LM oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Wiadomość należy zatytułować: PM.05.2015

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-montaz-tv-lcd-hamburg/

ID ogłoszenia: 3035536572ebd782