7,80 euro brutto za godzinę

Bez znajomości języka praca Niemcy dla par od zaraz w Kolonii pakowanie perfum

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Długość umowy: do końca roku 2014
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 listopada 2014 03:38

Aktualnie poszukujemy pracowników do podjęcia sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu kosmetyków. Oferta z Kolonii dla par bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Termin: od zaraz

Zarobki: 7,80 euro brutto za godzinę plus bezpłatne zakwaterowanie

Miejsce pracy: Kolonia

Obowiązki:

  • Praca na linii produkcyjnej przy przepakowaniu perfum.
  • Pracownik będzie miał za zadanie naklejanie nowych kodów oraz umieszczanie stikerów w opakowaniach.
  • Do zadań należeć będzie również zbieranie kosmetyków do zestawów świątecznych.
  • Inne zadania mające na celu przygotowanie towaru do wysyłki.

Oczekiwania:

  • gotowość do wypracowywania nadgodzin nawet do 12 godzin dziennie
  • duża motywacja
  • dyspozycyjność od zaraz do końca bieżącego roku
  • duża spostrzegawczość
  • zdolności manualne
  • zaletą będzie doświadczenie przy pakowaniu
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego w każdym stopniu

Oferta:

  • zapewnione bezpłatne miejsce zamieszkania oddalonego od zakładu pracy o 600 metrów
  • wsparcie polskojęzycznych koordynatorów na miejscu pracy
  • brak jakichkolwiek opłat za udział w procesie rekrutacji
  • możliwość podjęcia pracy dla par
  • w przypadku aplikacji par zapewnione jest wspólne zakwaterowanie
  • oferta pracy do końca roku, brak możliwości przedłużenia
  • za nadgodziny obowiązują dodatki pieniężne

Aplikacja:
Prosimy o pilne przesyłanie zgłoszeń za pomocą poczty elektronicznej.
einfach-losungen@germanymail.com w tytule prosimy wpisać „pakowanie perfum Kolonia″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-niemcy-praca-pakowanie-perfum-dla-par-od-zaraz-kolonia/

ID ogłoszenia: 3755459fb23e5c2a

3 Odpowiedzi na “Bez znajomości języka praca Niemcy dla par od zaraz w Kolonii pakowanie perfum”

  1. Dwie Kobiety podejmą pracę od zaraz . Proszę o kontakt ze mną .

    - 724- 265- 606

  2. szczepan1984 na 12 listopada 2014 @ 19:31

    Dzień dobry jetem zainteresowany państwa oferta pracy i jestem gotowy do wyjazdu własnym samochodem pracowałem już sezonowo w niemczech koło Dusseldorfu prosze o kontakt pozdrawiam