do uzgodnienia

Bez znajomości języka praca Holandia od zaraz produkcja kosmetyków Vlijmen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Vlijmen
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 kwietnia 2017 00:06

Możliwość podjęcia pracy w Holandii od zaraz dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie w Vlijmen na produkcji kosmetyków z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcyjny

Miejsce pracy: Vlijmen, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: do ustalenia

Liczba miejsc: 5

Opis stanowiska:

  • jest to praca w zakładzie zajmującym się produkcją kosmetyków, m.in. kremów, żeli pod prysznic, szamponów, dezodorantów, itp.
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie ustawianie pustych opakowań na taśmie w celu ich napełnienia
  • pracownik będzie zakręcał butelki, kontrolował jakość produktów, naklejał etykiety oraz pakował gotowe artykuły do kartonów

Wymagania:

  • gotowość pracy w Holandii przez dłuższy okres
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
  • zaletą będzie prawo jazdy kat.B
  • możliwość pracy na nadgodziny oraz w weekendy
  • zdolność pracy w grupie
  • chęć do podjęcia zatrudnienia od zaraz

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki z szansą na podwyżkę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wparcie konsultantów
  • perspektywę dłuższej współpracy
  • zapewnione przez agencję płatne zamieszkanie, ubezpieczenie oraz transport do pracy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane oferta prosimy o aplikowanie poprzez stronę:

Źródło: www.tnsgroup.pl

ID ogłoszenia: 1258fe54b99f5a4