6,31 GBP/h

Bez znajomości języka praca Anglia na produkcji deserów od zaraz Clitheroe

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Clitheroe
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2014 03:08

Aktualnie zatrudnimy Polaków do zakładu z Clitheroe na produkcji ciepłych deserów. Praca w Anglii dla osób bez znajomości języka angielskiego, dostępna od zaraz.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Clitheroe

Zarobki: stawka godzinowa 6,31 GBP/h

Obowiązki:

  • Wspieranie procesów produkcyjnych w zakładzie na produkcji ciepłych deserów.
  • Obowiązkiem będzie pakowanie, kontrolowanie jakości, odmierzanie składników, obsługiwanie maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • elastyczność godzinowa
  • pracowitość
  • możliwość pracy w godzinach dodatkowych
  • znajomość zasad BHP oraz przestrzeganie ich
  • atutem będzie posiadanie swojego samochodu
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • dobre warunki pracy i płacy
  • możliwość podjęcia pracy w Anglii od zaraz
  • oferta bez znajomości języka i doświadczenia

Aplikacja:
Chętnych prosimy przesyłać zgłoszenia poprzez stronę:

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-anglii-bez-jezyka-na-produkcji-deserow-cieplych-clitheroe/

ID ogłoszenia: 42553e7fbc3332f9

ilość wszystkich wyświetleń: 1486, dzisiaj: 2