136 DKK na godzinę brutto

Bez znajomości języka oferta pracy w Danii produkcja jogurtów od zaraz 2017 Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Kopenhaga
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 stycznia 2017 05:04

Aktualnie poszukujemy pracowników do zatrudnienia w zakładzie z Kopenhagi. Od zaraz praca w Danii na produkcji jogurtów dla kandydatów bez znajomości języka duńskiego.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Kopenhaga, Dania

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 136 DKK na godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na hali będzie polegała na wykonywaniu czynności pomocniczych przy produkcji jogurtów oraz serków homogenizowanych
  • zadaniem pracownika będzie kontrola jakości oraz procesów produkcyjnych, a także pakowanie wyrobów

Wymagania:

  • brak przeciwwskazań do pracy w niskich temperaturach
  • zaradność i pomysłowość
  • samodzielność na stanowisku pracy
  • mile widziana znajomość zasad HACCP lub ISO 22000
  • pracowitość
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • szybkie uczenie się

Oferujemy:

  • pracę na okres około 5-6 miesięcy
  • ubrania robocze
  • pomoc polskiego konsultanta
  • miejsce do zamieszkania zapewnione przez pracodawcę

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zgłoszenia aplikacyjne należy wysyłać na adres e-mail:

scandiworkers@email.com z dopiskiem w tytule „REK-UZUP003/01/17/Dania”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-danii-od-zaraz-na-produkcji-jogurtow-bez-jezyka-kopenhaga/

ID ogłoszenia: 21858817db428d4c

ilość wszystkich wyświetleń: 220, dzisiaj: 1